Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dominant Çiftler

  • Listelenen: 20 Eylül 2016 23:52
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Dominant Çiftler Genellikle ilişkilerde taraflardan sadece birinin baskın olduğu türler uzun süreli ve kalıcı oluyorken, her iki tarafında baskın ve alttan almayan olduğu ilişkiler ne yazık ki kısa süre içinde bitiyor ya da hır gür hengame derken kötü , kavgalı, sürekli huzursuz ilişkiler yaşanıyor.

Seks Yapması Zor

Özellikle söz konusu aynı evde yaşayan iki insanın sürekli benim dediğim olacak şeklinde karşısındakinin üzerinde baskı kurması ise ne yazık ki yapacak çok fazla birşey yok birbirilerini yaralayacaklar. Aynı çöplükte iki horoz misali aynı evde iki dominant karakterin yaşaması çok zor. Peki çok seviyorsanız ama kavga etmeden de duramıyorsanız ne yapacaksınız. Öncelikle öfke patlaması yaşanılan anlarda uzak olmakta fayda var, bu gibi anlarda yan yana olan çiftler düşünmeden konuşur ve karşısındaki kişiyi daha çok yaralar hatta geri dönüşü olmayan cümleler kurabilir.

Dominant Çiftlerin Aşkı

İki dominant insanın yaşadığı evlerde mutlaka konuşarak anlaşmak gereklidir, evdeki mobilyaların rengine, alınacak eşyaların markasına, market alışverişine ya da kimin çöpü çıkaracağına kadar her konuda kavga çıkabilir. Bu durumda adilane bir şekilde iş bölümü ya da kura çekme gibi yöntemler hem eğlenceli olacak ve aradaki gerginliği azaltacak hem de herkesin eşit oranda fikrini söylemesini sağlayacaktır. Karşınızdaki insan da sizin gibi asabi biri ise onun öfkeli iken nasıl hissettiğini en iyi siz bilirsiniz. Elbette kendi fikrinizi savunun hatta tartışın ama karşınızdakinin öfkesi doruktayken biraz alttan almak sizden hiç bir şey eksiltmez unutmayın.

Etiket yok

127 total views, 1 today

  

Listing ID: 29757e1a0f940833

Report problem

Processing your request, Please wait....

Cevap Yaz